locks
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
FAQ
FORUM
DOWNLOAD
Filmy
Galeria
Linki
Czat
Szukaj
Kontakt
Disclaimer
Reklama w serwisie
KURS LOCKPICKINGU
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Tematy na forum
cms Wkładka i klucz jednorazowy ... jaka jest zasada działania ?
cms Czy warto kupić ?
cms Bear Lock do BMW X5 - blokada automatycznej skrzyni biegów.
cms Trwałe znakowanie szyb - trawienie numeru na szkle.
cms Kłódka Barcz
cms POLSKIEJ PRODUKCJI KŁÓDKA
cms Disc Locks Pick
cms Drzwi antywłamaniowe na kieszeń Polaka...
cms Kłódka lob pomoc
cms Zabieraki zamka szyfrowego
Kategorie artykułów
Awaryjne otwieranie samochodów
Fotoreportaże
Techniki otwierania awaryjnego
Testy
Warsztat
Zabezpieczenia
Lockpickerzy Online
Gości Online: 1
Brak Lockpickerów Online

Zarejestrowanch Lockpickerów: 5,022
Najnowszy Lockpicker: AdamWytrych
REGULAMIN SERWISU
REGULAMIN FORUM (wejście w życie: 15.06.2008)

Rejestracja w serwisie Lockpicking.pl lub napisanie choćby jednej wiadomości jest potwierdzeniem ze strony użytkownika, że zaznajomił się z regulaminem. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia żadnego użytkownika od jego stosowania.

1. Rejestracji w serwisie Lockpicking.pl mogą dokonywać wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Administracja serwisu www.lockpicking.pl w uzasadnionych przypadkach zastrzega sobie prawo do weryfikacji użytkownika na podstawie kopii dowodu osobistego. Kopia po weryfikacji zostaje zniszczona. Weryfikacja nie jest obowiązkowa jednak będzie warunkiem dalszego udziału użytkownika w życiu serwisu.

2. Rejestracja w serwisie oznacza akceptację Regulaminu. Za nie przestrzeganie regulaminu grożą kary w postaci upomnień i punktów karnych w skrajnych przypadkach użytkownik może zostać usunięty z serwisu.

3. Jeżeli nie masz do przekazania innym nic, co wiązałoby się z którymkolwiek z tematów zamieszczonych na forum i wnosiłoby cokolwiek nowego do dyskusji, nie pisz posta.

4. Jeśli jesteś tu nowy, nie zakładaj od razu tematu. Przyjrzyj się, jak działa forum, jak wypowiadają się jego użytkownicy. Spróbuj sam zabrać głos w innych dyskusjach, a dopiero potem zakładaj temat. Osoby niedoświadczone mają obowiązek pisania swoich pierwszych tematów i postów w dziale Dla Zielonych. Dopiero po osiągnięciu podstawowej wiedzy mogą się włączyć do dyskusji z bardziej doświadczonymi użytkownikami forum.

5. Tematy należy zakładać w odpowiednich działach. Jednak przed założeniem nowego tematu sprawdź dokładnie czy podobny temat nie został już założony oraz przejrzyj dział FAQ, dział Dla Zielonych, przeczytaj tematy "przyklejone" i skorzystaj z opcji SZUKAJ. Najprawdopodobniej znajdziesz w tych miejscach odpowiedzi na twoje pytanie.

6. Niedozwolone jest tzw. „nabijanie postów” czyli pisanie nieuzasadnionych wiadomości, które mają jedynie na celu podwyższenie stanu licznika postów.

7. Używaj opcji "Zmień". Nie wypowiadaj się w kilku postach nieprzedzielonych postem napisanym przez inną osobę.

8. Jeżeli do postu dodajesz załącznik w formie zdjęcia masz obowiązek wykadrować najważniejszy fragment oraz zredukować rozmiar obrazka do najbardziej optymalnej wielkości. Prosimy w postach nie podawać linków do aukcji ponieważ po krótkim czasie aukcja znika i link jest bezużyteczny.

9. Zabrania się załączania zdjęć, które przedstawiają narzędzia używane w lockpickingu w skali (np.: na papierze milimetrowym, obok linijki czy monety). Zabrania się również załączania wyskalowanych zdjęć przedstawiających klucze do skrzynek pocztowych, kontaktowych, energetycznych itp. (Nie dotyczy działów zawodowych)

10. Tylko i wyłącznie w Albumie proszę tworzyć prywatne galerie i tam umieszczać zdjęcia swoich narzędzi. Proszę nie zakładać nowych tematów ze zdjęciami własnych narzędzi i prośbami o oceny.

11. Każdy użytkownik powinien się starać, by jego wypowiedzi były zwięzłe, konkretne i poprawne gramatycznie. Żeby mu to ułatwić na forum działa system sprawdzania pisowni, którego użytkownik powinien używać.

12. W przypadku rażącego zaniedbywania przez użytkownika klarowności i poprawności ortograficznej jego wypowiedzi moderatorzy mają prawo usunąć jego post i ukarać użytkownika punktem karnym.

13. Zabronione jest umieszczanie tematów lub postów zawierających spam lub przekazy reklamowe. Reklamowanie innych stron lub forów bez zgody administracji serwisu Lockpicking.pl będzie karane banem.

14. Zabronione jest zamieszczanie treści oferujących sprzedaż bądź wymianę materiałów nielegalnych np: pirackich kopii płyt, narkotyków. Zabronione jest również umieszczanie treści namawiających do popełnienia przestępstwa.

15. Kategorycznie zabrania się zamieszczania treści oferujących sprzedaż, wymianę lub chęć kupna wszelkiego typu narzędzi związanych z lockpickingiem (np.: narzędzia manipulacyjne, klucze uderzeniowe, inwazyjne narzędzia otwierania) przez osoby nie posiadające do tego uprawnień.

16. Zabrania się zamieszczania na forum wszelkich informacji dotyczących sposobów otwierania samochodów czy innych pojazdów. (Nie dotyczy działów zawodowych.)

17. Zabrania się pisania postów, w których autor prosi innych użytkowników o porady dotyczące otwarcia zatrzaśniętego samochodu. Takie sprawy proszę załatwiać przez prywatne wiadomości z użytkownikami, którzy trudnią się tym fachem od lat, tzw. VIP, co nie oznacza, że muszą oni takiej informacji udzielić.

18. Nie zaśmiecaj forum prywatnymi rozmowami z innymi forumowiczami. Prowadź je na GG lub poprzez prywatne wiadomości. Forum nie jest czatem ani komunikatorem internetowym.

19. Niedozwolone jest wyzywanie oraz obrażanie innych użytkowników. Zabronione jest prowokowanie innych użytkowników do kłótni.

20. Zabronione jest umieszczanie w podpisie elementów graficznych. Pamiętaj, że nie każdy ma dostęp do szybkiego łącza i niekoniecznie musi chcieć czekać kilka chwil, aż załaduje się obrazek/obrazki. To jest forum, a nie galeria. Treści przekazywane w emblematach, nickach i podpisach nie mogą obrażać uczuć innych forumowiczów.

21. Na forum działa zamknięte pod-forum „Strefa VIP” niedostępna dla innych użytkowników.

22. Dostęp do zamkniętego Strefy VIP mają osoby wybrane przez Administrację spośród zarejestrowanych użytkowników.

23. Administracja zastrzega sobie prawo do pozbawienia dostępu do Strefy VIP bez podania przyczyny.

24. Na forum istnieją grupy zawodowe Kluczykarze oraz Instalatorzy. Dostęp do grupy można uzyskać po weryfikacji użytkownika na podstawie wiedzy przekazanej w postach na forum lub po przesłaniu kopii dokumentów firmy. Po weryfikacji dokumenty są niszczone.

25. Konto z którego nie został napisany żaden post i właściciel nie logował się przez 6 miesięcy może zostać usunięte.

26 Moderatorzy mają obowiązek tłumaczenia się ze swoich decyzji. Użytkownicy mają prawo uzyskania uzasadnienia decyzji moderatora.

27. Temat, który moderator uzna za pozbawiony jakiegokolwiek sensu, lub służący wyłącznie rozpowszechnianiu treści obraźliwych, nacjonalistycznych, pornograficznych, godzących w dobre imię osób trzecich zostanie usunięty, a jego autor zostanie upomniany ostrzeżeniem lub banem ( po trzech ostrzeżeniach)

28. Trzy ostrzeżenia powodują automatycznie bana. Ban może zostać nałożony na określony czas lub bez możliwości jego zdjęcia.

29. Za treść postów odpowiadają ich autorzy. Administracja serwisu Lockpicking.pl odpowiada tylko i wyłącznie za prawidłowe działanie serwisu od strony technicznej.

30. Administracja serwisu Lockpicking.pl zastrzega sobie prawo do modyfikowania lub usuwania treści postów oraz do usunięcia avataru lub podpisu jeżeli łamią którykolwiek z punktów regulaminu

31. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Administracja Lockpicking.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

32. Właścicielem serwisu jest firma Put Trade Center z siedzibą we Wrocławiu, Al. Róż 28/2, NIP 648-247-79-61.

UWAGA

Wszystkie informacje zawarte na tym forum oraz stronie www mają charakter wyłącznie edukacyjny ,nie odpowiadam za wykorzystanie informacji tu zdobytych niezgodnie z prawem.Wykorzystanie informacji tu zdobytych w praktyce może być niezgodne z polskim prawem i grozić odpowiedzialnością karną. Posiadanie, wytwarzanie oraz używanie wytrychów jest niezgodne z polskim prawem. Administrator forum odpowiada jedynie za stronę techniczną forum natomiast nie odpowiada za treść postów uzytkowników.


Art. 54. ust.1. KONSTYTUCJI RP stanowi " Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

W Polsce posiadanie wytrychów i innych narzędzi do otwierania awaryjnego przez osoby nie trudniące się zawodem jest nielegalne.

Art. 129. § 1. Kto:
1) wyrabia, posiada lub nabywa wytrychy, jeżeli nie trudni się zawodem, w którym są one potrzebne;
2) dostarcza wytrychów osobie nie trudniącej się takim zawodem;
3) wyrabia, posiada lub nabywa klucze do cudzego domu, mieszkania lub innego pomieszczenia albo schowania bez zezwolenia osoby uprawnionej lub organu administracji, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto wyrabia, posiada lub nabywa narzędzia przeznaczone do dokonywania kradzieży albo kto dostarcza takich narzędzi innym osobom.
§ 3. Wytrychy, klucze lub narzędzia podlegają przepadkowi, choćby nie stanowiły własności sprawcy.