strona główna

Strona główna  •   FAQ  •   Linki  •   Chat  •   Download  •   Album  •   Kontakt  •   Zarejestruj się    

PomocPomoc  SZUKAJSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Co jest nie tak ?? :(
Autor Wiadomość

FLEX
Żółtodziób

Wysłany: 2010-12-29, 21:41   Co jest nie tak ?? :(

Witam ostatnio zakupiłem klucz '' lob '' bumbkey oczywiście , i na razie po wielu żmudnych próbach udało mi się otworzyć 2 razy z tego nie wiem jak to zrobiłem . I chce się dowiedzieć właśnie tego czemu po włożeniu całego klucza do wkładki on wogóle nie sprężynuje ???????? bo niby powinien tak jak pokazują na filmikach itp czy muszę jeszcze coś z niego upiłować ???
nie wiem czemu mi się nie udaje mógł by ktoś napisać jaki robie błąd ???

Za wszystkie posty DZIEX :D

endrio
Uczeń

Wysłany: 2010-12-29, 23:06   

Witam
Nie stosuję wprawdzie tej techniki ale z tego co widzę to coś nie tak jest z tym twoim kluczem - bo wkładkę masz na 5 pinów a wierzchołków na kluczu tylko 4 na tym filmie dobrze to widać
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Ale taki klucz możesz sobie zrobić sam
Potrzebny surowy klucz , musisz wypiłować go równo na 5 wierzchołków i wysokość mniej więcej jak ten co masz potem spiłować około 2-2,5 min. przód oraz stopkę klucza tak aby włożone do zamka wierzchołki mijały piny.
Wkładasz klucz tak aby wierzchołki jego były przed pinami, lekko naciągasz klucz i uderzać najlepiej rękojeścią od śrubokręta.

ideal666
Nauczyciel

Wysłany: 2010-12-29, 23:17   

Endrio, ja juz Tobie pisałem :[...] . Jak sie nie znasz to przynajmniej nie rób "papki z mózgu" innym. Człowieku otwarłeś kiedyś cokolwiek bumpkeyem, ale tak szczerze odpowiedz. Po co piszesz posty i odpowiadasz innym jak Twoja wiedza na ten temat jest znikoma lub żadna. Koniecznie chcesz nabic ilość postów czy coś innego?. A do przed-przedmówcy: może sprężynka lub guma miedzy klucz a wkładke, wtedy odbije (sama wkładka raczej nie ma takiej możliwości).
Pozdrawiam specjalistów.[/b]

Ideal666, panuj proszę nad swoim językiem.

--Waldi
Ostatnio zmieniony przez Waldi 2010-12-30, 04:49, w całości zmieniany 2 razy  

No_Idea
VIP

Wysłany: 2010-12-30, 12:12   

no włąsnie endrio ,, pomyśl po co 5 wierzchołek? zapytaj lepiej : podciął bazę klucza ( to widać ) ale czy skrócił o tą sama długość klucz od początku? ( raczej nie bo kąty wyglądają na oryginalne ). reszta to technika a tego nie nauczysz się czytając innych .

What ever the customer has told you to prepare for the service call will be wrong.

FLEX
Żółtodziób

Wysłany: 2010-12-30, 19:17   

Czyli z kluczem wszystko ok ??

endrio
Uczeń

Wysłany: 2010-12-30, 21:58   

ideał - Piszę posty po to aby zaimponować Tobie. A tak poważnie to jeśli coś piszę nie tak to mnie popraw a nie prowokuj do jakiejś głupkowatej polemiki. Obserwuję Twoje posty tylko krytykujesz i obrażasz innych, czy naprawdę nie masz nic ciekawego do powiedzenia?

No_Idea
VIP

Wysłany: 2011-01-03, 16:39   

flex- czytałeś? zrobiłeś to co napisałem?

FLEX napisał/a:
Czyli z kluczem wszystko ok ??
tzn. co jest ok skoro nie działa???

What ever the customer has told you to prepare for the service call will be wrong.

Odpowiedz do tematu