strona główna

Strona główna  •   FAQ  •   Linki  •   Chat  •   Download  •   Album  •   Kontakt  •   Zarejestruj się    

PomocPomoc  SZUKAJSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Orzeczenie lekarskie
Autor Wiadomość

Deadman
Żółtodziób

Wysłany: 2010-08-10, 14:28   Orzeczenie lekarskie

Rzecz która powinna być zrobiona na samym początku ;) Otóż chciałbym wyrobić sobie licencję i w tym celu zadzwoniłem do przychodni, w której kiedyś pracownicy z firmy, w której pracuje, uzyskiwali orzeczenia lekarskie. Spytałem się ładnie w recepcji co bym chciał i usłyszałem w odpowiedz dość niewygodne pytanie: "A pod jakim kątem mają być przeprowadzone badania, czy ma to być lekarz pracy, a może lekarz internista?" No i zgłupiałem :) Czy mógłbym w takim wypadku prosić o jakieś dokładniejsze informacje nt. orzeczenia lekarskiego?

Pozdrawiam

jurecq
Praktykant

Wysłany: 2010-08-10, 14:53   

takie orzeczenia to jest pic na wode, tylko formalnosc, rownie dobrze moze Ci to wystawic ginekolog dziewczyny/zony...

przechodzilem kiedys 'badanie wysokosciowe' - w mojej pracy akurat teoretycznie wazne bo mielismy malowac na rusztowaniu. byly to standardowe badania plus stanie na 1 nodze... bezsens, biurokracja i strata czasu dla wszystkich stron.

Deadman
Żółtodziób

Wysłany: 2010-08-10, 18:08   

Generalnie to faktycznie jest to pic na wodę, przechodziłem już kilka takich badań, jednak jak już się mam pofatygować po to orzeczenie to niech przynajmniej badania będą jakie trzeba ;) Ot chociażby dla głupiej satysfakcji.

andrzej
VIP

Wysłany: 2010-08-10, 21:10   

Wtedy możesz ich nie przejść... :D

st_lee
Średnio zaawansowany

Wysłany: 2010-11-07, 14:50   

Witam. Ja swego czasu jak się ubiegałem o wydanie licencji byłem w przychodni medycyny pracy i tam wydano mi takie zaświadczenie. Faktycznie nie jest sprecyzowane jak ma takie zaświadczenie wyglądac ważny jest tylko fakt żeby nie było w zaśwadczeniu przeciwskazań do wykonywania takiej pracy.

Odpowiedz do tematu