strona główna

Strona główna  •   FAQ  •   Linki  •   Chat  •   Download  •   Album  •   Kontakt  •   Zarejestruj się    

PomocPomoc  SZUKAJSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Grupa VAG, czym najlepiej otworzyc?
Autor Wiadomość

Mcree
Żółtodziób

Wysłany: 2009-12-29, 18:46   Grupa VAG, czym najlepiej otworzyc?

Witam serdecznie, dzisiaj się zarejestrowałem także nie jestem jeszcze dobrze zapoznany z forum, jednak w wyszukiwarce nie znalazłem żadnych odnośników na temat czym najlepiej otworzyć samochody z grupy VAG, głównie chodzi o auta z lat 96-05. Dodam tylko, że chodzi mi głównie o inwazyjne metody, jeśli ktoś z okolic Poznania jest w posiadaniu takiego sprzętu za rozsądne pieniążki bardzo proszę o PW. Dziękuje za wyrozumiałość i liczę na owocną współpracę :)

Dawid5
Średnio zaawansowany

Wysłany: 2009-12-30, 17:57   

Witaj.
Inwazyjne powiadasz. Po grzyba ci to, bo chyba nie do awaryjnego otwierania, a do otwierania dla zabawy swoich zamków to już na pewno się nie przyda.
Prawdopodobnie przywitają cię słowami "Do widzenia".
P.S. Śmierdzi mi tu "kradziejem".

radmar
Nauczyciel

Wysłany: 2010-01-01, 14:48   

tu tylko nie inwazyjne metody
inwazyjne szukaj na giełdzie k/ toru poznań(przezimierowo) u tzw. "handlarzy"

st_lee
Średnio zaawansowany

Wysłany: 2010-11-07, 15:00   

Witam.
Raczej chyba chodzi o bezinwazyjne otwarcie czyli takie które nie niszczy zamka i powoduje że urzytkownik może nadal korzystac z zamka. - ślizgi. Bo jezeli chodzi o inwazyjne to równie dobrze można wziąśc młotek i rozbic szybe.

Albin
Uczeń

Wysłany: 2011-12-08, 16:14   

Polecam Hu 66 firmy Goso

ideal666
Nauczyciel

Wysłany: 2011-12-12, 22:09   

A o czym kolego Albin myślisz?. Bo HU66 to raczej wzór klucza do VAG a z narzędzi masz ślizgacz, dekoder lub pick. Więc sprecyzuj, chyba że nie do końca wiesz, o czym mówisz. Wg mojej wiedzy Goso to raczej ślizgacz.

W ten sposób niedługo wszyscy bedą mieli to urządzenie na stanie , razem z gaśnicą, apteczką i kamizelką odblaskową. Pojawiają się w serwisach aukcyjnych na świstaku i allegro. Gorzej z umiejętnością w posługiwaniu się. Ostatnio cwaniak z marginesu chwalił się że ma klucz generalny do VW - oczywiście chodziło mu o ślizgacz. Niech go kiedyś "ustrzeli" jakiś patrol obok cudzego samochodu, to się dowie co nasze prawo na "zapedy" cwaniakowania.

Pozdrawiam
prawdziwych zawodowców

radmar
Nauczyciel

Wysłany: 2011-12-13, 09:35   

taak a że w ślizgaczach jeszcze można dodać podział na ślizgi 1 na 1 i 2 na 2 to już inna bajka

Albin
Uczeń

Wysłany: 2011-12-13, 20:32   

Fakt nie sprecyzowałem o co mi chodzi więc teraz wyjaśniam że chodziło mi o ślizgacz,jeśli o mnie chodzi to umiem się nim posługiwać i prawdą jest też to że zainteresowanie tym sprzętem jest ogromne a kto to kupuje i w jakim celu to za bardzo mnie nie obchodzi,każdy jest dorosły i chyba wie co robi?

Odpowiedz do tematu