strona główna

Strona główna  •   FAQ  •   Linki  •   Chat  •   Download  •   Album  •   Kontakt  •   Zarejestruj się    

PomocPomoc  SZUKAJSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Picki z dealextreme
Autor Wiadomość

Kuba
Gość

Wysłany: 2009-09-04, 17:55   Picki z dealextreme

Witam wszystkich :)
Chciałem się zapytać czy ktoś miał może styczność z tanim zestawem picków z dealextreme.com (http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.16417)?

Bardzo zainteresowałem się lockpickingiem, ale póki co czysto teoretycznie. Nie mam niestety teraz czasu na kombinowanie, tworzenie picków, dlatego szukam czegoś gotowego i taniego.
Liczę się z tym, że moje kilkudniowe zafascynowanie może przeminąć (mam nadzieję, że nie) dlatego nie chciałbym rzucać się na droższe zestawy.

Zestaw, o który pytam na tą chwilę wyjdzie ok. 17,70zł (free shipping) :) Oczywiście proszę nie komentować jakości bo na pewno cudo to nie jest, ale mimo wszystko mam nadzieję, że jak na całkowite początki powinno wystarczyć.

Nie mogę się pokusić na samodzielne robienie picków bo nie mam czasu. Czasu na zabawę też bym za bardzo nie miał, ale czas przesyłki wyniesie ok. 2 tyg. więc jak dla mnie w porządku :)

Dlatego zapytam jeszcze raz czy ktoś ma o nich jakieś zdanie i dodatkowo wie czy wysyłka takich picków z DX jest bezproblemowa? Kupowałem już z DX w razy, ale latarki i inne pierdółki, zawsze było ok.

Dzięki.

stopa
Praktykant

Wysłany: 2009-09-04, 19:56   

Wyglądają nieźle ale są podejrzanie tanie.Oby nie były zrobione z jakiegoś kruchego g... Ale za tą cenę to warto zaryzykować.Jakbyś kupił to podziel się wrażeniami :P

Gość

Wysłany: 2009-09-04, 20:59   

Naprawde tani, na początek będzie dobry, wszystko z tej strony jest z Chińskie. Cena w porządku ale wysyła za darmo to jakiś bajer. Z Chin koszt wysyłki to około 50-60 USD, za darmo to nawet Poczta Polska nie wożi. Może wysyłka za free na terenie Chin, tam może na rykszach doworzą. Ale może warto spróbować. Coś wydaje mi się może być z ta wysyłką, bo cena samych picków normalna. Życzę powodzenia.

Pozdrawiam

ideal666
Nauczyciel

Wysłany: 2009-09-04, 21:20   

Cena normalana jak na Chiny, w innym sklepie bardziej znanym 9 picków GOSO Economic można kupić za 4,18 USD. Za to z przesyłką dość dziwna sprawa, wątpie aby za darmo wysłali, faktycznie koszt to 50-60 USD. Ale może się mylę.

Kuba
Gość

Wysłany: 2009-09-04, 21:28   

Naprawdę wysyłka darmowa bo już 2 razy kupowałem u nich :) Raz miałem zamówienie na ~35$ a jako, że nie było na stanie jednej z rzeczy, które zamawiałem, podzielili przesyłkę na 2. Jedna za 26 a druga 7$ :] Nie wiem jak im się opłaca, ale widzicie. Jak macie PayPala to możecie zamawiać różne chińskie graty ;p

Co do picków to na 99% w poniedziałek zamówię bo nie ma co. Miałem jednak nadzieję, że może ktoś już miał styczność :p

Gość

Wysłany: 2009-09-05, 12:00   

[quote="Kuba"]Naprawdę wysyłka darmowa bo już 2 razy kupowałem u nich :) Raz miałem zamówienie na ~35$ a jako, że nie było na stanie jednej z rzeczy, które zamawiałem, podzielili przesyłkę na 2. Jedna za 26 a druga 7$ :] Nie wiem jak im się opłaca, ale widzicie. Jak macie PayPala to możecie zamawiać różne chińskie graty ;p

Co do picków to na 99% w poniedziałek zamówię bo nie ma co. Miałem jednak nadzieję, że może ktoś już miał styczność :p[/quote]

To nie masz się nad czym zastanawiać, kupuj i tyle. Przy większych sumach trzeba się by było zastanowić, ale w tej sytuacji. Powodzenia.

Pozdrawiam

marekdudi
Praktykant

Wysłany: 2009-09-05, 16:04   

Pozdrawiam,jak wygląda kontakt z tą firmą i płatnosć za zamówienie.jak długo czeka sie za przesyłką.mam zawsze obawy i brak znajomości jezyków dobija to wsystko.

Kuba
Gość

Wysłany: 2009-09-05, 17:32   

U mnie wszystko się odbywało bez problemów. Płatność PayPalem, czyli potrzebna karta kredytowa, debetowa albo np. eKarta z mBanku. Ja korzystam z tej trzeciej opcji. Po prostu na stronie zarządzania kontem w mBanku ładuje się jakąś kwotę na eKartę. Po złożeniu zamówienia zostaje się przekierowanym na stronę PayPal (oczywiście trzeba mieć swoje konto) i tam dokonuje się zapłaty. Wczorajszy kurs dolara to 1USD = 2.97PLN.
Co do czasu przesyłki. Nie pamiętam ile ja czekałem, ale trzeba być gotowym na 2-3 tygodnie.
Największa trudność to to, że w moim przypadku cały proces uzyskania eKarty zajął dość dużo czasu.

Nie chcę tu robić żadnej reklamy, udziałów w DX nie mam :) Piszę po prostu, że 2 razy kupowałem bez żadnych problemów.

marekdudi
Praktykant

Wysłany: 2009-09-06, 08:59   

Dziekuje za informacje,przy okazji jeszcze czy na stronie trzeba sie zalogowac.Marek.

Waldi
Moderator

Wysłany: 2009-09-07, 18:14   

tu masz to samo za kilka centów mniej :D Choć wygląda, że towar biorą z tego samego magazynu co dealextreme :D
http://www.bestofferbuy.c...fn89ier33kr3rg7

krstytan
Praktykant

Wysłany: 2009-09-07, 20:16   

tu masz jeszcze tańszy sprzęt !
http://www.apollo-auto.co...dex&cPath=25_40

Kuba
Gość

Wysłany: 2009-09-11, 17:15   

Dzięki :) W poniedziałek zamówiłem z DX. Zobaczymy co to będzie.

@marekdudi: Potrzebne jest konto, ale to nie problem założyć.

marekdudi
Praktykant

Wysłany: 2009-09-11, 19:07   

Pozdrawiam,dziękuje za informacje mógłbyś mnie w tej materii oświecić ewentualnie podaj mi na pw nr telefonu.marek

ramzes
Żółtodziób

Wysłany: 2010-01-07, 21:30   

spoko sa te piki z dextreme,dzisiaj udalo mi sie nimi spikowac kld.D.M. tylko napinacz polamal sie za drugim razem ale reszta ok.

matis007
Żółtodziób

Wysłany: 2010-01-15, 19:29   

a w tym sklepie dealextreme.com jak się zamawia to są wymagane zezwolenia?

Odpowiedz do tematu