strona główna

Strona główna  •   FAQ  •   Linki  •   Chat  •   Download  •   Album  •   Kontakt  •   Zarejestruj się    

PomocPomoc  SZUKAJSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Elektro zamek (klatka schodowa) jak i czym <zielony>
Autor Wiadomość

fanta
Żółtodziób

Wysłany: 2012-02-23, 01:05   Elektro zamek (klatka schodowa) jak i czym <zielony>

Mam pytanie jak "szybko" otworzyć taki zamek jak w klatkach schodowych w blokach?
Widziałem z okna jak koleś od ulotek zrobił to szybciej niż za pomocą klucza. Wiem że są takie specjalne karty ale wątpię,że z tego korzystał. Może za pomocą "starych" kart tpsa dało by radę? były dość cienkie i giętkie.
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

Krata
Żółtodziób

Wysłany: 2012-02-23, 06:21   

A po co ci taka wiedza ??? Do swojego bloku masz przecież klucz ( kod domofonu ) :628:

fanta
Żółtodziób

Wysłany: 2012-02-23, 10:13   

żeby nocą zakradać się do klatek i w ciemności napadać na staruszków a w przerwach rabować zawartości skrzynek pocztowych...
Jak to poco? a poco wiedza o pikowaniu dorabianiu kluczy czy otwieraniu kłódek, dla posiadania tej wiedzy.
a powiedz mi poco nabijać sobie posty w ten sposób jak Ty?
3maj sie

radmar
Nauczyciel

Wysłany: 2012-02-23, 11:20   

ten "koleś" miał "śrubkowktęt" i wiedział jak go użyć

fanta
Żółtodziób

Wysłany: 2012-02-23, 21:53   

Odległość to jakieś 20m i widziałem że miał coś na styl karty i oczom nie wierzyłem z jaką to prędkością zrobił, ledwie doszedł do klatki i już był w środku na serio o wiele szybciej niż kluczem...

fanta
Żółtodziób

Wysłany: 2012-02-24, 15:17   

Może ten sprzęt był by odpowiedni?

bercow
Uczeń

Wysłany: 2012-02-28, 13:46   

Az sam nie wierze, ze to pisze. Chyba jak mialem 8 lat to robilem to patyczkiem od lodow.

A wiec potrzebne Ci takie specjalistyczne urzadzenie, swietlowka, neonowka, probnik czy jak kto to zwie, takie jak w linku klik. Nastepnie lamiecz plstikowa czesc oslaniajaca metalowy precik, nawet w zebach mozna. Niestety to nie dziala z kazdymi drzwiami, ale z wiekszoscia. Wkladasz srubokret pod klamka, na wysokosci takiego cusia klik pchasz srubokret, az do momentu w ktorym czujesz, ze spada, czyli jestes na pochylej czesci tego elementu, w momencie w ktorym dotkniesz juz zamka mocno przyciskasz i pchasz. Od cala filozofia, mozna tym srubokretem machac poprostu, tez sie odtworzy, ale zalezy nam na szybkosci, a wiec i precyzja.

Oczywiscie, tak jak i patyczek od lodow, srubokret, karta moze to byc i sto innych rzeczy, ale neonowka chyba najlepsza.

Odpowiedz do tematu