strona główna

Strona główna  •   FAQ  •   Linki  •   Chat  •   Download  •   Album  •   Kontakt  •   Zarejestruj się    

PomocPomoc  SZUKAJSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Pickgun - downware czy upware?
Autor Wiadomość

Deadman
Żółtodziób

Wysłany: 2010-08-06, 11:37   Pickgun - downware czy upware?

Witam

Na wstępie przepraszam że zapewne powtarzam jakiś wątek (jestem prawie pewny że tematów o pickgunach było trochę), ale wyszukiwarka na forum nie działa jak powinna - potrafi wyszukać jedynie stosunkowo nowe rzeczy, starszych nie znajduje (odbudowa indeksów wyszukiwania? http://www.lockpicking.pl...uild_search.php ).

Zastanawiam się nad zakupem pickguna, ciekawie wygląda ten od SouthOrda ( http://www.southord.com/L...ick-LAT-17.html ), jednak nasuwa mi się kwestia kierunku podbijania. Oczywiście można gunu odwrócić i nie ma problemu, tylko jak bardzo przekłada się to na wygodę i efektywność działania? Kwestia przyzwyczajenia czy lepiej brać guna który bije w drugą stronę (np. ten: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.16429 )?

Pozdrawiam

andrzej
VIP

Wysłany: 2010-08-07, 16:10   

Bierz tego co bije w dół. Więcej zamków jest z pinami na dole. Uważam jednak że taki pickgun na niewiele Ci się zda.

ideal666
Nauczyciel

Wysłany: 2010-08-09, 19:19   

Tak jak kolega napisał, na niewiele zda się ten sprzęt. Bez różnicy ten czy ten. Ja mam ale nie używałem i nie używam, więc sobie leży i czeka....na co i na kogo? Hmmm. Ale każdy musi sam to sprawdzić.

Deadman
Żółtodziób

Wysłany: 2010-08-10, 14:17   

Dziękuję ślicznie za odpowiedz. Przyznam szczerze że zaciekawiły mnie takie narzędzia i wydawało mi się że jest to stosunkowo przydatna rzecz. A koledzy nie przepadają za używaniem pick gun'ów ze wzgląd na posiadanie electropicków czy większą skuteczność zwykłych picków?

thralll
Nauczyciel

Wysłany: 2010-08-10, 22:12   

Pewnie dlatego, że zamki samochodowe otwiera się innym sprzętem, a pozostałe wiertarką. Był kiedyś temat dlaczego akurat w taki sposób.

st_lee
Średnio zaawansowany

Wysłany: 2010-11-07, 14:38   

Witam ja mam elektro-picka z firmy Wendt i nieraz już go wykorzystywałem do awaryjnego otwierania mieszkan.

ideal666
Nauczyciel

Wysłany: 2010-11-08, 20:50   

st_lee napisał/a:
Witam ja mam elektro-picka z firmy Wendt i nieraz już go wykorzystywałem do awaryjnego otwierania mieszkan.

A Kolega st_lee dołączył wczoraj i jednego dnia napisał 7 postów, w tym ten bardzo interesujacy i merytoryczny "...ja mam...i korzystam", dziekujemy za tą wyczerpującą informacje. Gratuluje aktywności.

st_lee
Średnio zaawansowany

Wysłany: 2010-11-08, 21:32   

witam kolegę dołączyłem do forum żeby powymieniac się doświadczeniem i spostrzeżeniami. 7 postów w 7 tematach to raczej mały wkład - postaram się więc go powiekszyc

Odpowiedz do tematu